بازیابی کلمه عبور
×
بیاتخفیف دانلود نسخه موبایل
دانلود
https://www.biatakhfif.com/shops/wp-content/uploads/2019/06/questions2-1296x540.jpg

بیاتخفیف چیست؟
بیاتخفیف وب‌سایتی است که آخرین و بهترین تخفیف‌های رستوران‌ها،‌ مراکز ورزشی،‌ مراکز تفریحی،‌ فروشگاه‌ها،‌ هتل‌ها و غیره را تا ۹۰٪ تخفیف ارائه می‌دهد. شعار ما «ارزان زندگی کنید!»

من به تخفیف های روزانه علاقه‌مندم،‌ چگونه آن‌ها را به‌صورت روزانه دریافت کنم؟
برای دریافت تخفیف های روزانه، در خبرنامه ما ثبت‌نام کرده و تخفیف های روز را به‌صورت روزانه دریافت کنید.

من به تخفیف های روزانه علاقه‌مندم،‌ چگونه ثبت‌نام کنم؟
ثبت‌نام در بیاتخفیف کمتر از ۱ دقیقه طول می‌کشد. روی گزینه ثبت نام کلیک بفرمایید و اطلاعات خود را وارد نمایید.

من به بیاتخفیف علاقه‌مندم،‌ این بیاتخفیف دقیقاً چه مواردی را شامل می‌شود؟
در بخش توضیحات تخفیف جزییات بیاتخفیف آمده است که کوپن شامل چه مواردی می‌شود. البته در اکثر مواقع مراکز دارای سرویس‌های دیگری نیز هستند که می‌توانید از آن‌ها نیز استفاده کنید اما آن سرویس‌ها، شامل کوپن تخفیف شما نمی‌شوند.

من به بیاتخفیف علاقه‌مندم،‌ این بیاتخفیف دقیقاً چه مواردی را شامل می‌شود؟
در بخش توضیحات تخفیف جزییات بیاتخفیف آمده است که کوپن شامل چه مواردی می‌شود. البته در اکثر مواقع مراکز دارای سرویس‌های دیگری نیز هستند که می‌توانید از آن‌ها نیز استفاده کنید اما آن سرویس‌ها، شامل کوپن تخفیف شما نمی‌شوند.

من کد کوپن را دریافت کرده‌ام،‌ چگونه آن را استفاده کنم؟

بیاتخفیف حامی محیط زیست است. لطفا از کوپن خود پرینت نگیرید. تنها کافی است تا کد تخفیف یا کد دیجیتال (کد QR) را روی موبایلتان نشان دهید تا خدمات خود را دریافت کنید

من کد کوپن را دریافت کرده‌ام،‌ پیش از رفتن به محل استفاده از آن باید چه‌کار کنم؟
ممکن است شما برای مراجعه به آن مکان نیاز به گرفتن وقت قبلی داشته باشید؛ بنابراین با خدمات دهنده تماس بگیرید. این موارد در بخش مربوط به شرایط بیاتخفیف نوشته‌شده است که کافی است قبل از مراجعه به محل، این بخش را مطالعه کرده و طبق آن عمل کنید.

منوی باز رستوران به چه معناست؟
یعنی شما میتوانید با توجه به سقف کوپن تان از منوی رستوران خرید بفرمایید. بدیهی است اگر بیش از سقف کوپن تان سفارش داده اید. مابه التفاوت مبلغ را در رستوران پرداخت میفرمایید.

«در صورت تمایل به سفارش بیشتر، هزینه بر عهده مشتری است» به چه معناست؟

 یعنی شما می‌توانید تا سقف کوپن خریداری‌شده سرویس بگیرید و در صورت سفارشی بیشتر از سقف کوپن هزینه جداگانه در محل قابل پرداخت است.

«هر تخفیف ویژه یک سفارش» به چه معناست؟
یعنی با هر کد تخفیف تنها می‌توانید یک سفارش که مخصوص رستوران و کافی‌شاپ است را دریافت نمایید و در صورت سفارش بیشتر هزینه جداگانه بر عهده شما است.

«بدون محدودیت در خرید کوپن» به چه معناست؟
یعنی هر نفر می‌تواند به تعداد دلخواه کد تخفیف برای خود یا دوستان، اقوام و سایرین خریداری نماید. البته توجه نمایید که در قسمت محدودیت استفاده هر نفر مشخص می‌شود که هر نفر حداکثر از چند کد تخفیف برای خود می‌تواند استفاده کند.

«هر تخفیف ویژه یک نفر» به چه معناست؟
یعنی با هر کد تخفیف یک نفر می تواند از سرویس‌های ارائه‌شده استفاده نماید.

علاقه‌مندم نظرم در رابطه با تخفیف های مختلف را ابراز کنم.
شما میتوانید پایین صفحه هر تخفیف در قسمت پرسش و پاسخ نظر خود را درج بفرمایید و یا انتقادات، پیشنهادات و شکایات را برای ما به آدرس support@biatakhfif.com ارسال بفرمایید. نظرات شما برای ما بسیار مهم است پس درنگ نکنید و نظر خود را اعلام کنید.

من تخفیف بسیار خوبی را در بخش تخفیف های گذشته دیده‌ام. می‌توانم آن را خریداری کنم؟
متأسفانه اگر تخفیفی به پایان رسیده باشد،‌ دیگر قابل‌ارائه و فروش نخواهد بود. هرروز آماده‌باشید و هر صبح به ما سر بزنید تا از بهترین موارد خبردار شوید.

اگر زمان استفاده از کوپن به پایان رسیده باشد چی؟
بدشانسی! اگر زمان استفاده به پایان رسیده باشد،‌ کوپن دیگر قابل‌استفاده نخواهد بود و ارزش خود را ازدست‌داده است؛ بنابراین شرایط تخفیف را کامل خوانده و به زمان انقراض کوپن توجه کنید.

من تصمیمم عوض‌شده است. می‌توانم پول خود را پس بگیرم؟
ازآنجایی‌که ما رابط بین شما و شریکان تجاری خود هستیم،‌ بازگرداندن پول غیرممکن است؛ بنابراین پیش از ثبت سفارش لطفاً تصمیم خود را قطعی کنید.

روش پرداخت الکترونیکی چقدر ایمن است؟
بسیار ایمن! اگر شما بخواهید از طریق کارت خود پرداخت کنید،‌ شما به سایت بانک فرستاده خواهید شد تا اطلاعات خود را وارد و مبلغ را پرداخت نمایید؛ بنابراین ما اطلاعاتی از شما را نگهداری نکرده و دریافت نمی‌کنیم.

کد کوپن را باید یک‌بار استفاده کرد یا می‌توان در زمان‌های مختلفی از بخش‌های آن استفاده کرد؟
کوپن را نمی‌توان در زمان‌های مختلفی نیز استفاده کرد. زمانی که کد خود را به فروشنده اعلام کنید،‌ آن کد به‌طور کامل، از درجه اعتبار ساقط است وامکان استفاده دوباره از آن وجود ندارد.

یک‌لحظه! نام من روی برگه کوپن ثبت‌شده است. مطمئنید می‌توانم آن را به کس دیگری دهم تا استفاده کند؟
بله! شرکای تجاری ما تنها کدهای یکتای شما را در اختیار دارند و بر اساس نام مقایسه‌ای انجام نمی‌دهند.